Grup Nerede Kalmıştık

Biography

Nerede Kalmıştık Müzik Grubu Üyeleri

Refik İsenc / Besteci,Söz yazarı,Vocalist

15.12.1993 ‘de Antalya’da dünyaya gelmiştir.

10 yasında ilkokul öğretmeni Verda Norman sayesinde müziğe olan ilgisi kesfedilmiş ve yarı zamanlı Antalya Opera ve Devlet Konservarvatuarına girmeye hak kazanmıştır. Küçük yaşlarda eğitim almaya başlayan Refik İsenc daha sonra ise annesinin katkısı ile ilk enstrumanı olan gitarla tanışmıştır. 15 yasında ilk bestesini Pardon Records tarafından gerçekleştirip dinleyicilerinin beğenisine sunmuştur.

2012 yılında kendi imkanları ile ilk studyosunu kurmuştur ve çalışmalarına devam etmiştir.2018 yılında ise ilk grubunu  kuracağı kişilerle büyük bir yolculuğa adım atmıştır. Cocukluk arkadası olan Harun Reşit Çetin ve kardeşi Erol İsenc ile Nerede Kalmıştık adlı ilk grubunu kurmuştur. Antalya’nın çeşitli mekanlarında ve büyük organizasyonlarda konserler vermişlerdir.

Yine aynı sene kardeşi ile birlikte Ömer Halis Demir Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarını kazanmıştır. Bundan dolayı sahnelerden  biraz geri plana çekilip Endless Müzik çatısı altında studyo kayıtlarına başlanmıştır. İlk single parçası olan Herşeyi Boşver adlı çalışması ile dinleyenlerinin karşısına tekrar çıkmıştır. Solo ve albüm çalışmalarını Müslüm Uysal ile birlikte sürdürürken bir yandan da müzik eğitimine devam etmektedir.

Hakan Sadefoğlu / Elektro Gitarist (Solo)

8 Mart 1986 tarihinde Bursa/İnegöl’de dünyaya gelmiştir. 8 yasında rock/metal müzik ile tanışmıştır.12 yasına geldiğinde ilk elektro gitarını alıp müzik yolculuğuna başlamıştır. İnegöl D.E.M Lisesi’ni bitirdikten sonra 2 yıl kurmuş olduğu ilk müzik grubunu kurmuştur. 2006-2008 yılları arasında askerliğini müzisyen er olarak tamamladıktan sonra Antalya’ya tasınmıştır.Antalya’da 4 yıl turizm sektöründe çalışmıştır. 3 yıl sokak müziği ve çeşitli eğlence mekanlarında sahne almıştır.2014 yılında evlenmiştir.2015 yılında Mehmet Yankır ile çalışmıştır.

Son olarak 2018 yılı yaz aylarında Nerede Kalmıştık müzik grubu ile Herşeyi Boşver adlı tekli çalışmada  elektro gitar çalarak parçayı ileri bir yere taşımıştır. Su anda hala çalışmalarına devam etmektedir.

Erol Yasin İsenc / Ritim(Gitarist)

03.06.1997 tarihinde Antalya’da doğmuştur. Çocukluğundan beri resime ilgisi olan Erol Yasin ortaokulunu bitirdikten sonra ATSO Güzel Sanatlar Lisesi  Resim Bölümü’ne hazırlanmak için resim kursuna gitmiştir.1 ay eğitim aldıktan sonra müzik daha ağır bastığı için  resim bölümü fikrini değiştirip müzik bölümüne hazırlanmak için Beyaz Piyano’ da özel ders almıştır.

2 hafta müzik eğitimi aldıktan  sonra  ATSO Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Bölümü’nü kazandı  ve 5 yıl klasik gitar piyano ve şan eğitimi aldı . 2018 yılında Nerede Kalmıştık Müzik Grubu’na dahil olan Erol Yasin İsenc Antalya’nın çeşitli mekanlarında sahne ve konserlerde yer almıştır. Şu anda ise ağabeyi Refik İsenc ile Ömer Halis Demir Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarında öğrenim görmektedir.Müzik kariyerine kaldığı yerden devam etmektedir.

Harun Reşit Çetin / Ritim(Davul),Perküsyon

18 Ekim 1994 antalyada dünyaya gelmiştir. 16 yaşında ilk enstrumanı olan gitar ile müziğe ilk adımını atmıştır.Rock müzik dinlemesinin ardından 22 yasında cocukluk arkadaşı Refik İSENC ile karar vermesi sonucunda davul ile tanışmış Antalyanın çeşitli mekanlarında sahneler almıştır.

2016 yılında ilk davul hocası olan Akın Küçükakıncı ‘dan müzikal ritim eğitimini almıştır. 2017 yılında kendi çabaları ile ilk enstrumantal studyosunu kurmuştur ve şimdi Nerede Kalmıştık grubu ile çalışmalarını burada sürdürmektedir. Su an ise 2018 yılında yaptığı tekli çalışmanın ardından müzikal hayatına ve eğitimine kaldığı yerden devam etmektedir.

Murat Öztabak / Bas Gitarist

9 Mayıs 1981 yılında Artvin’de doğmuştur. 5 yaşında iken babasının aldığı keyboard ile müzikle tanışan Murat 2000 li yılların basında İstanbul,Ankara,Bursa,Sakarya,Antalya,Adana illerinde türkü,rock,pop gibi birçok müzik dalında çeşitli müzik grupları ile çalışmala fırsatı yakalamıştır.

Bursa’da Yara Bandı isimli müzik grubu ile ilk studyo kaydını gerçekleştirip çeşitli tv programlarında yer almıştır. Son olarak 2018 yılında Nerede Kalmıştık grubu ile studyo kaydına giren Murat başarılı bir şekilde Herşeyi Boşver adlı  ilk video klibinde yer almıştır.Şu anda ise müzik kariyerine kaldığı yerden devam etmektedir.

Müslüm Uysal (Zero Endless) / Besteci, Aranjör

20.01.1994’de K.D.Z Ereğli’de dünyaya gelmiştir.

11 yaşında Rap Müzik dinlemeye başlamasının ardından, 16 yaşında Rap sözleri yazıp, kayıtlar alarak müzisyenlik hayatına kapılarını açmıştır. 19 yaşında arkadaşlarıyla birlikte amatör bir stüdyo kurarak alt yapı ve aranje dalına merak salmasıyla birlikte Rap sanatçılığına son vermiş, “Trap,Edm,House” tarzı müziklere yoğunlaşmıştır.

Antalya’nın Rap sanatçılarından “Atakan Stress, Alef High” ve birçok isimle düet çalışmaları yapmıştır.

Şuanda ise “Refik İsenc” ve grubu “Nerede Kalmıştık” ile single ve albüm çalışmalarını sürdürmekle birlikte solo ve düet çalışmalarıyla müzik kariyerine “Endless Music” çatısı altında devam etmektedir.

-Herşeyi Boşver-

Herşeyi boşver

Sadece kendini çok sev

Bitmiyor dertler

İnan artık zorlama herşeyi boşver

Geçmişi boşver

Sadece kendini çok sev

Bitmiyor dertler

Kolay değil ama kendini yine çok sev

Bu senin dünyan

Kafanda binbir türlü deli sorular

Bu senin hayal dünyan öylece düşünüyorsun

Bulamıyorsun tek bir cevap bile

Neyse boşver

Bunlar kimin umurunda ?

 

TurkeyEnglish